Кошик
687 відгуків
ОПАЛЕННЯ САНТЕХНІКА ВОДОПРОВІД
+380 (95) 489-20-70
+380 (67) 430-34-01

Як врятувати себе під час відключення гарячої води

Гаряча вода — необхідна умова для комфортного проживання. Її відсутність може стати справжньою катастрофою, особливо в холодну пору року. Втім, і в літню спеку не кожен зважитися приймати холодний душ. Оскільки в наш час централізована подача гарячої води є далеко не у всіх, практично в кожному будинку можна знайти водонагрівач. Тому для більшості людей відключення гарячої води означає або відсутність води в принципі, або поломку нагрівача. На щастя, зараз водонагрівальна техніка цілком доступна і представлена в широкому асортименті, так що замінити износившуюся модель буде нескладно. Але, як це часто буває, наявність різних видів і моделей не спрощує сам процес вибору. У даній статті ми розглянемо такий різновид, як накопичувальні водонагрівачі, а також оцінимо, наскільки економним нагріванням відрізняються бойлери.

 

Накопичувальні водонагрівачі

Основною перевагою накопичувального водонагрівача є наявність запасу. Вода заданої температури знаходиться в баку і підігрівається газом або електрикою. Також наявністю теплої води при відключеннях можуть похвалитися конструкції непрямого нагріву.

Газовий накопичувальний водонагрівач.

Таким чином, якщо подача води відключена в принципі, ви зможете використовувати ту кількість літрів, на яке розрахований ваш агрегат. І навіть якщо ТЕН бойлера вийшов з ладу або ж припинилася подача газу, вміст бака залишиться теплим не менше доби. Це пов'язано з особливостями конструкції. Проточні моделі повинні володіти хорошою потужністю і максимально легким корпусом (колонки, наприклад, можуть мати практично відкриту конструкцію і бути захищені корпусом тільки з фронтальної і двох бічних сторін). Зате накопичувальний водонагрівач відрізняється баком, який по влаштуванню схожий на термос. Завдяки цьому, до речі, таке обладнання може похвалитися дуже економним нагріванням, адже теплові втрати зведені до мінімуму. Це тягне за собою один-єдиний недолік бойлерів — великий розмір, що безпосередньо залежить від літражу.

 

Економний обігрів та інші плюси бойлерів

Отже, ми з'ясували основні плюси накопичувальних водонагрівачів. Так що ж встановлювати? Фахівці рекомендують електричні бойлери. Розглянемо цей побутовий агрегат більш детально.

Електричний бойлер

Нагрівач води, що працює від мережі, вкрай простий в установці. Досить встановити його і підвести труби, щоб можна було включати вилку в розетку. Все, бойлер готовий до роботи.

Также преимуществом является отсутствие необходимости в разрешительной документации. Любой газовый агрегат, даже будучи установленным на базовом месте, требует оформления массы бумаг. Официальная установка колонки может занять от шести до двенадцати месяцев, плюс на каждом этапе придется платить немалые суммы. Конечно, народные умельцы наловчились ставить оборудование самостоятельно. Однако тут свои минусы. Во-первых, это может быть небезопасно. А во-вторых, однажды на вашем пороге появятся представители газовой компании с проверкой. Штраф, отключение прибора и вперед за бумагами в официальные инстанции. С бойлером таких проблем не будет.

Помимо простоты монтажа и отсутствия хлопот, накопительные электрические водонагреватели отличаются экономным нагревом. Такое оборудование можно настроить очень точно, в отличие от большинства колонок среднего ценового диапазона. Во-вторых, грамотно подобранный объем бака дополнительно снижает затраты. Помните, что бойлер должен быть «по размеру», не стоит покупать огромные баки с запасом, если в квартире живет семья из 2 – 3 человек.

Таким чином, щоб гарантовано не залишитися без гарячої води, потрібно встановити накопичувальний водонагрівач.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner