Кошик
1454 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи зараз не робочий час чи вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчою робочою годиною.

САНТЕХНІКА ОПАЛЕННЯ ВОДОПРОВІД
+380 (97) 094-53-51
+380 (50) 682-28-82
+380 (67) 430-34-01

Основні види та переваги систем інсталяції

Інсталяційні системи дозволяють встановити унітаз, умивальник або біде так, як ви хочете, а не так, як диктує простір ванної кімнати.

 

Одна з переваг систем інсталяції — вони не обмежують вихідними чотирма стінами і традиційної розстановкою приладів по периметру кімнати, забезпечуючи свободу в проектуванні простору і виборі обладнання.

Свобода в проектуванні означає, що ви зможете розташувати прилади практично в будь-якому місці ванної кімнати: посередині, в кутку, під вікном, вибудувати з допомогою модулів і спеціальних профілів перегородки повної та неповної висоти, розділивши приміщення на функціональні острівці. Наприклад, відгородити зону розташування унітазу і біде, спроектувати ванну кімнату для людей з обмеженими фізичними можливостями, не кажучи вже про те, що можна без зусиль встановити сантехнічні прилади над підлогою.

Системи інсталяції, на відміну від стаціонарної поелементної сантехніки, не стануть непереборною перешкодою будь-яким, як глобальним, так і невеликим, переробок санвузла. Навпаки, рамні конструкції помітно полегшують монтаж сантехнічного устаткування, що дозволяють скоротити час ремонту у ванній кімнаті з-за простоти монтажу і обслуговування, позбавляючи від необхідності видалення старої обробки у вигляді плитки для встановлення унітазу або раковини. Системи інсталяції перетворюють ванну, візуально значно розширюючи її, а також об'єктивно залишаючи вам більше свободи для творчості.

Типи рамних модулів 
  1. Модулі для капітальних стін (настінні) — найбільш поширений вид. Найчастіше представляють собою раму на двох опорах, нижні частини яких кріпляться до підлоги, а верхні — до стіни. Таким чином, модуль фіксують в чотирьох точках потужними кронштейнами.
  2. Модулі для перегородок. Настінні модулі можна кріпити до гіпсокартонних перегородок і стін з крихких матеріалів. Інша справа підлогові модулі — їм стіни не потрібні. Вага конструкції і всю навантаження беруть на себе посилені нижні ніжки. Навісний унітаз завдяки модулю витримує 400 кг.

Вузькі модулі

Крім універсальних стандартних рам, виробники розробляють спеціальні модулі для нестандартних випадків. Так, вузькі монтажні модулі (ширина 38, 41, 45 см) особливо затребувані при модернізації незручних типових санвузлів.

Модулі для кутової інсталяції

При модернізації санвузли нерідко виникає необхідність встановити унітаз в кут, наприклад в пристінок — у висоту приміщення або в розділовій невисокій перегородці. У цьому випадку можна скористатися спеціальним інженерним модулем з бачком, що нагадує тригранну призму (Viega, Geberit). Можна здійснити монтаж, використовуючи стандартні прямі модулі, які оснащені спеціальними кронштейнами, що дозволяють кріпити стандартну раму під кутом 45° до стін. Обидва варіанти зручні.

Укорочені модулі

Відмінна риса цього компактного підвиду модулів — укорочена по висоті рама (82-83 см замість 113 см). Такі модулі підходять для монтажу перед вікнами, під дверцятами сантехнічного шафи, навісний меблями для ванної та в інших місцях, де потрібна саме невисокий інженерний модуль. У цьому випадку панель змиву (якщо мова йде про унітазі) розташовується на торці. Подібні системи є в асортименті Geberit, Viega, Grohe та інших компаній.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner