




375,50 ₴
Фільтра грубої очистки FADO ( NEW - посилений корпус ).
Виробник продукції: FADO S. r.l', Via Elia, 126, 25100 Brescia, Італія
Конкурентна ціна у порівнянні з аналогічною продукцією інших виробників !!!
Вся продукція FADO застрахована на 1000000 грн.
|
| ФІЛЬТР ГРУБОЇ ОЧИСТКИ FADO NEW | |||
| Максимальна робоча температура Діапазон діаметрів Нормативний термін служби Розмір осередків сітки Кількість комірок на см2 Умовний нормативний тиск | 150°С від 1/2» до 1» 30 років 400 мкм 180 20PN (бар) | |||
| Артикул | Наиминование | Розмір | Вага р. | |
| F1 | Фільтр FADO 15 | 1/2» | 143 | |
| F2 | Фільтр FADO 20 | 3/4» | 212 | |
| F3 | Фільтр FADO 25 | 1» | 335 | |
| ФІЛЬТР ГРУБОЇ ОЧИСТКИ FADO CLASSIC |
| ||
| Артикул | Наиминование | Розмір | |
| F11 | Фільтр FADO CLASSIC 15 | 1/2» | |
| F12 | Фільтр FADO CLASSIC 20 | 3/4» | |
| F13 | Фільтр FADO CLASSIC 25 | 1» | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.14 кг |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Максимальна температура робочого середовища | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Робоче середовище | Вода, Неагресивне середовище, Рідке середовище |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розмір затриманих частинок | 400 мкм |